Rezervované: 4 izbový byt v kľudnom a zelenom prostredí Dúbravky

Predáme 4-izbový byt v kľudnej časti Dúbravky na Červeňákovej ulici, v nízkopodlažnom zateplenom bytovom dome na 3.poschodí zo štyroch (nad bytom sa nachádza ešte jedno podlažie). Bytový dom je postavený mimo hlavnej cesty. Zo západnej strany sú nasadené ihličnaté stromy a sú tu udržiavané predzáhradky prízemných bytov s množstvom zelene. Byt má výmeru 74 m2 bez plochy loggie. Loggia je o výmere dalších cca 8 m2.

Byt je orientovaný na východ a západ, 3 izby sú nepriechodné, priechodná je len obývačka v súčasnosti využívaná zároveň aj ako jedáleň.
Veľkou prednosťou bytu je jeho veľká loggia, orientovaná na západ s výhľadom na stromy a možnosťou posedenia a relaxu s výhľadom na zeleň.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala rekonštrukciu elektrických rozvodov vrátane kabeláže, poistkovej skrinky, poistiek, zásuviek a vypínačov. Boli vymenené kompletné rozvody vody, odpadu, sanity, obkladov a dlažby.
Dvere boli vymenené za nové, vchodové dvere sú bezpečnostné. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi - varná doska s elektrickou rúrou. Podlahy sú laminátové, v kuchyni a na chodbe je dlažba. Okná boli vymenené za plastové, steny sú vyrovnané a vystierkované. Byt je vybavený aj klimatizáciou (DAIKIN).

K bytu prináleží aj pivnica v suteréne bytového domu.

Spolu s bytom je možné kúpiť aj pristrannú garáž o výmere 19,2 m2 umiestnenú na prízemí bytového domu, v ktorom sa nachádza aj predávaný byt. Garáž je elektrifikovaná a temperovaná, nakoľko popri strope sú umiestnené stúpačky na vykurovanie domu. Cena garáže je 25.000 €. Kúpa garáže nie je podmienkou kúpy bytu.

Náklady: sú 145 Eur / mesiac vrátané fondu opráv. Elektrika a plyn je podľa nastavených preddavkov a skutočnej spotreby. Bytový dom je v správe správcovskej spoločnosti. Celkové náklady aj s energiami pre tento byt sú v súčasnosti 170 Eur / mesiac.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, nová brána a zvončeky, vymenené stupačky, strecha, zateplenie.

Byt, vzhľadom na svoju polohu, stav a dispozíciu je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj na investićný účel pre ďalší prenájom. Spolu s bytom sa prevádza aj spoluvlastnícky podiel na zastavanom pozemku.

Parkovanie je možné priamo pred domom, v blízkom okolí ako aj na parkovisku pri dome, čo je výhodou v tejto oblasti. Devízou je možnosť kúpy garáže, čo kupujúcemu zabezpečí riešenie parkovania natrvalo.

V okolí sa nacháda kompletná občiasnka vybavenosť - Dom kultúry, OD Saratov, Lidl, Billa, základné školy, gymnázium, detské ihriská, reštaurácie, zastávky autobusov, električiek ako aj pešia dostupnosť zastávky ŽSR v Lamači.

Byt je k dispozícii od kúpy po dohode a je možné ho financovať aj hypotekárnym úverom.
V kúpnej cene je právny servis, potrebný pre prevod vlastníckeho práva a všetky typy zmlúv vrátane katastrálnych a notárskych poplatkov.


Obhliadky možné po dohode na telefónnom čísle: 0911828418

Rezervované: 4 izbový byt v kľudnom a zelenom prostredí Dúbravky

177.500,- €
5.347.365,- SKK

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Dúbravka
Mesto: Bratislava - Dúbravka

Druh: 4-izbový byt
Typ: predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Poschodie3
Počet poschodí4
Počet izieb4
Celková rozloha82 m²
Úžitková plocha74 m²
Stavúplne prerobený
Statusrezervované
Odvoz odpaduáno
Plynáno
Kúpeľňavaňa
Balkónnie
Lódžia8 m²
Terasanie
Pivnica1.50 m²
Výťahnie
Parkovanievlastné vyhradené
Postavené zpanel
Zateplený objektáno
Klimatizáciaáno
Káblová televíziaáno
Oknáplastové
Orientáciavýchodná

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti