Stavebný program

O službe Stavebný program (nielen) pre zaneprázdnených

Službu "Stavebný program" sme vytvorili pre klientov, ktorý by radi prenechali výber, nájdenie vhodného pozemku a celkový servis okolo stavby na jeden subjekt.
Program je určený všetkým, ktorí sú zaneprázdnení, nechcú sa stresovať pri už aj tak stresujúcej práci a chú nechať zodpovednosť ako aj nástrahy okolo vybavovania, zmlúv, kontrolu, stavebné povolenie a ostatné záležitosti až do kolaudácie na odborníkov v tejto oblasti.


Vhodný pozemok pre Váš dom
Nájdeme a vyberieme. Zadáte nám špecifikáciu, lokalitu, prípadne viac lokalít a ďalšie parametre a urobíme analýzu pozemku až po samotný prevod. Vrátane vybavenia hypotekárneho úveru. Špecializujeme sa na Bratislavu, ale aj na okolie do vzdialenosti 50 km.
Stavebné povolenie
Stavebné povolenie vybavíme v čo najkratšej dobe. Vieme Vás zastupovať na stavebnom úrade. Spolupracujeme so špecialistami pre vybavenie stavebných povolení. Sú to naši partneri. 

Stavba 

Stavby realizujeme prostredníctvom naších zmluvných partnerov, certifikované firmy v oblasti stavebníctva. Pri stavbe máme vlastný stavebný dozor. Realizáciu a plán stavby si vždy odsúhlasime s klientom. Časový plán je vždy transparentný a prípadné odchýlky musia byť odkumunikované v dostatočnom predstihu.

Kolaudácia
Dom, resp. stavbu Vám odovzdáme skolaudovanú bez vád. V prípade potreby sťahovania Vám ho zabezpečíme s našími partnermi.

Samozrejme znie to veľmi jednoducho, oslovte nás a všetko si prejdeme na spoločnom stretnutí.
Nechajte to na nás ! :)


s úctou
Ing. Ľubomír Hašo
konateľ Montreal SK, s.r.o